Image Alt
Warszawski TEQ Club

Baza szkoleniowa

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Profesjonalne Zaplecze
Treningowe

Wsparcie merytoryczne i naukowe jakie zapewnia Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie oraz nowoczesna hala sportowa w Ząbkach sprawiają, że Warszawski TEQ Club może poszczycić się idealnymi warunkami do treningu teqball. Z całą świadomością jest to nasza kluczowa przewaga względem innych klubów nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Kluczowe Zasoby
Szkoleniowe

Podstawą skutecznego treningu Teqball są odpowiednio przygotowane obiekty sportowe. Dzięki współpracy nawiązanej przez Zarząd WTC z Wyższą Szkołą Edukacja w Sporcie oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ząbkach zawodnicy reprezentujący Warszawski TEQ Club mają zagwarantowany dostęp do wysokiej klasy miejsc umożliwiających budowę jak najwyższej formy sportowej.

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Obiekty treningowe

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Wyższa Szkoła
Edukacja w Sporcie

Dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Edukacja w Sporcie zawodnicy reprezentujący Warszawski TEQ Club mają regularnie prowadzone wszelkiego rodzaju testy sprawności ogólnej oraz stały kontakt z ekspertami z dziedziny treningu czy żywienia. Dostępne obiekty stanowią doskonałe miejsce do kształtowania dynamiki i motoryki, tak istotnych trenując Teqball.

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Hala Sportowa
SP3 w Ząbkach

Oddana do użytku pod koniec 2020 roku, nowoczesna hala sportowa sprawia wrażenie świetnego miejsca do rozwoju umiejętności gry w teqball. Idealny dojazd z Warszawy oraz okolicznych miejscowości zapewnia wygodę i tak wyczekiwany spokój, niezwykle istotny dla każdego zawodnika reprezentującego Warszawski TEQ Club.

X