Image Alt
Warszawski TEQ Club

Grupa Biznesu

Warszawski TEQ Club

Współpraca biznesowa

Warszawski TEQ Club współpracuje wyłącznie z wiarygodnymi Partnerami. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby wspólne działania przynosiły jak największe korzyści dla każdej ze stron. Teqball stwarza olbrzymi potencjał aktywności marketingowej, co staramy się w pełni wykorzystywać.

Warszawski Teq Club

Sponsor główny

EBEJOT DEVELOPMENT

Uznany deweloper realizujący inwestycje mieszkaniowe głównie na warszawskim Ursusie. Firma znana jest z wysokiego standardu prac budowlanych, dbając o komfort oraz zadowolenia każdego nowego mieszkańca. EBEJOT przez ponad 20 lat działalności wypracował sobie duże zaufanie i uznanie na stołecznym rynku nieruchomości

Warszawski Teq Club

Sponsor techniczny

JAKO Sport

Jeden z czołowych producentów odzieży sportowej w Europie. Ze sprzętu JAKO korzystają takie kluby jak Bayer Leverkusen, VfB Stuttgart czy Hannover 96. Odzież sportowa dostarczana przez JAKO charakteryzuje się najwyższą jakością użytych materiałów oraz autorskimi technologiami, wpływając na komfort uprawiania aktywności fizycznej.

Warszawski Teq Club

Partnerzy Strategiczni

Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie

Dynamicznie rozwijająca się Uczelnia kształcąca studentów na studiach I i II stopnia w zakresie nauk o sporcie, kultury fizycznej oraz turystyki i rekreacji. Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie realizuje autorski i nowoczesny program nauczania. Absolwentami Uczelni jest wielu klasowych polskich sportowców na czele z Robertem Lewandowskim, Anitą Włodarczyk czy Pawłem Fajdkiem.

Polska Fundacja Sportu i Kultury

Organizacja pozarządową, która funkcjonuje od 2010 roku, promując pozytywne wartości, a także postawy skupione wokół wzajemnego szacunku oraz tolerancji. Fundację tworzą osoby, które dzięki swojemu poświęceniu działają na rzecz integracji i edukacji. Organizacja realizuje projekty z zakresu sportu i kultury, do których można zaliczyć m.in. turnieje, wydarzenia kulturalne czy prowadzenie warsztatów szkoleniowych.

Main Events

Organizacja specjalizująca się w realizacji projektów oraz wydarzeń sportowych. Elementem wyróżniającym Main Events na rynku jest profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły. Jednym z największych atutów organizacji jest wieloletnie doświadczenie osób tworzących Main Events i ich praktyczna znajomość specyfiki funkcjonowania branży sportowej.

Warszawski Teq Club

Partnerzy

EuroMedal

Rodzinna firma powstała w 1989 roku zajmująca się produkcją najwyższej klasy medali sportowych, odznaczeń czy pamiątek reklamowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, EuroMedal oferuje realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń w stosunkowo krótkim czasie, zachowując odpowiedniej jakość wykonania.

FotoPyk

Piotra Kucza to jeden z najlepszych fotografów sportowych w Polsce. Autor wielu wspaniałych zdjęć dla Legii Warszawa czy Reprezentacji Polski. Dzięki współpracy z FotoPyk, Warszawski TEQ Club może poszczycić się fachowymi materiałami, dbając o jak najlepszy wizerunek całej organizacji.

Holistic Sport Clinic

Wyjątkowe miejsce na mapie Piaseczna dla osób dbających o swoją kondycję fizyczną, dobre samopoczucie czy rozwój osobisty. Wystarczy tylko przekroczyć próg Studia, aby poczuć niesamowity klimat i płynącą z niego pozytywną energię.<br /> Szeroka oferta treningów personalnych, treningów EMS, wsparcie fizjoterapeutyczne i dietetyczne sprawi, że z pomocą Holistic Sport Clinic można osiągnąć każdy osobisty cel.

MOSiR Ząbki

Prężnie rozwijający się Ośrodek w Ząbkach, odpowiadający za zarządzanie obiektami sportowymi oraz popularyzację sportu w mieście. Zawodnicy reprezentujący Warszawski TEQ Club dzięki nawiązanej współpracy z MOSiR Ząbki mogą korzystać z nowoczesnej i idealnie przygotowanej hali sportowej, rozwijając swoje umiejętności w Teqball.

SportPoland.com

Multibrandowy sklep posiadający w swojej ofercie wszelkiego rodzaju artykuły oraz sprzęt sportowy. SportPoland.com proponuje zarówno zakup gotowych produktów, jak i realizację zamówień specjalnych. Sklep kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Meritum

Biuro Rachunkowe funkcjonujące od 2002 roku, świadczące kompleksową obsługę kadrowo-księgową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami Meritum są zarówno małe jednostki jak i duże organizacje. Otwartość oraz kompetencja osób pracujących w Meritum jest zdecydowanym wyróżnikiem tego Biura Księgowego.

X