JAKO Polska Sponsorem Technicznym Klubu

Jednolity ubiór to jeden z podstawowych wyznaczników jak najlepszego postrzegania każdej drużyny sportowej. Dokładnie tak jest w przypadku Warszawskiego TEQ Clubu, który nawiązał współpracę z JAKO Polska. Dzięki takiej inicjatywie zawodnicy reprezentujący nasz Klub mogą liczyć na najwyższej jakości sprzęt i odzież sportową.

Przedstawiając markę JAKO należy podkreślić, iż jest to jeden z czołowych producentów odzieży sportowej w Europie. Ze sprzętu JAKO korzystają takie kluby jak Bayer Leverkusen, VfB Stuttgart czy Hannover 96. Odzież sportowa dostarczana przez JAKO charakteryzuje się najwyższą jakością użytych materiałów oraz autorskimi technologiami, wpływając na 

komfort uprawiania aktywności fizycznej.

JAKO Polska otrzymał tytuł Sponsora Technicznego Warszawskiego TEQ Clubu. W ramach współpracy Klub może liczyć na wsparcie w kwestiach związanych z ubiorem oraz sprzętem sportowym dla naszych zawodników. Logotyp JAKO eksponowany będzie na wszelkich wydarzeniach współorganizowanych przez Klub oraz w kanałach komunikacji medialnej Warszawskiego TEQ Clubu.

Stroje przygotowane dla Warszawskiego TEQ Clubu nawiązują kolorystycznie do barw Klubu: czarno-biało-czerwonych. Zawodnicy otrzymali już pierwsze komplety, które okazują się niezbędne podczas wszelkich aktywności treningowych. Każdy z reprezentantów Warszawskiego TEQ Clubu będzie wyposażony w sprzęt umożliwiający spójny wygląd w trakcie zbliżających się Turniejów Teqball.

Fot. Piotr Kucza/FotoPYK

X