Image Alt
Warszawski TEQ Club

Tożsamość klubu

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Kim jesteśmy?

Warszawski TEQ Club to prawdopodobnie jeden z pierwszych w Europie profesjonalnych klubów Teqball, którego początki sięgają 2017 roku. Grupa sympatyków mających na celu rozwój oraz popularyzację sportu, śledząc rozwój Teqball, nieformalnie zrzeszała i wspierała zawodników tej dyscypliny. Dynamiczny rozwój Teqballa w Polsce pozwalał wzbudzić duże zainteresowanie tą dyscypliną sportu wśród wielu obserwatorów.

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Profesjonaliści Teqball

W styczniu 2021 roku z inicjatywy Adriana Duszaka i Bartłomieja Frańczuka, Tomasza Zabielski oraz Jacek Bednarz utworzyli Warszawski TEQ Club, aby zapewnić warunki do rozwoju dla czołowych zawodników w Polsce oraz dbać o dalszy rozwój dyscypliny. Realizacja tak innowacyjnego projektu jest możliwa dzięki zaangażowaniu Polskiej Fundacji Sportu i Kultury oraz Main Events wraz z gronem specjalistów w dziedzinie szkolenia czy zarządzania w sporcie.

Warszawski TEQ Club

Timeline

Warszawski TEQ Club

Wartości Klubu

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Misja

Stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju dla czołowych zawodników Teqball w Polsce oraz promocja tej innowacyjnej dyscypliny wśród dzieci i młodzieży, pamiętając o wzajemnym szacunku czy zasadach Fair Play.

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Wizja

Wyznaczając nowe trendy i wdrażając autorskie pomysły w dziedzinie sportów TEQ, wypracować status najlepszego klubu teqball w Europie, skupiającego najbardziej utytułowanych oraz utalentowanych zawodników z Polski w tej dyscyplinie.

X