Image Alt
Warszawski TEQ Club

Teqball

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Co to
jest Teqball?

Teqball to stosunkowo nowa dyscyplina sportu, która powstała w 2014 roku na Węgrzech. Od kilku lat można zauważyć stały wzrost popularności tej formy aktywności. Teqball obecny jest w ponad 80 krajach na całym świecie. Wykorzystywany jest w największych klubach oraz organizacjach piłkarskich, jako idealne uzupełnienie treningu, które pomaga zawodnikom rozwijać umiejętności techniczne.

T e q b a l l
Warszawski TEQ Club

Unikatowy stół
Teqball

Podstawą gry w Teqball jest specjalnie wyprofilowany stół, na którym toczy się rozgrywka. Jest to pewnego rodzaju połączenie piłki nożnej i tenisa stołowego, a specyfika polega na odbijaniu piłki pomiędzy zawodnikami. W Teqball mogą grać zarówno mężczyźni, jak i kobiety, niezależnie od wieku. Rozgrywki Teqball odbywają się w formule singlowej, deblowej oraz debla mieszanego (mikst).

Play

Zasady
Teqball

Warszawski TEQ Club

Ambasadorzy Teqball

Teqball z roku na rok zdobywa coraz większą liczbę wielbicieli. Do promocji tej dyscypliny zarówno w Polsce jak i na świecie aktywnie włączają się uznani zawodnicy, jak i wybitni trenerzy piłkarscy. Dzięki zaangażowaniu poważanych w świecie sportu Ambasadorów, Teqball zyskuje niesamowity rozgłos, ale i szerokie grono nowych sympatyków.

Carles Puyol

Ronaldinho

Luis Figo

Robert Pires

Michał Listkiewicz

Andrzej Strejlau

Paweł Golański

Szymon Marciniak

T e q b a l l

Teqball to sport na miarę XXI wieku, który świetnie odnajduje się w realiach nowoczesnej piłki, a jego popularność stale wzrasta.

Prezes PZTEQ
Michał Listkiewicz

Ten sport gwarantuje dużo radości. Mam nadzieję i głęboko wierzę w to, że coraz więcej osób przekona się do gry w Teqball!

Reprezentant Polski
Paweł Golański

Teqball to skuteczny sposób szlifowania techniki, który świetnie sprawdza się jako uzupełnienie treningu na najwyższym poziomie.

Trener
Andrzej Strejlau
X